Sivas Tekstil Etiket Firması | +90 532 571 23 84

Yıkama Talimatı(Akmaz) | Barkod Sticker | Silikon Etiket
Sivas Tekstil Etiket Firması

Sivas Tekstil Etiket Firması Truva Etiket’i arayıp tekstil etiket yaptırabilirsiniz. Tekstil etiketleri, üretimi yapılan ürünün bir nevi kimliği gibidir. Dokuma etiket, karton etiketler, saten etiketler, ense etiketleri ve japon akmazlar gibi farklı çeşitleri bulunur. Bu etiketler; kumaş, deri, dokuma, karton ve kağıt olmak üzere farklı hammaddelerle üretilmektedir. Kağıt etiketlerde ince ve kalın gramajlı kağıtlar kullanılabilmektedir. Kumaş hammaddesiyle üretilen tekstil etiketlerinde ise yine farklı seçenekler bulunmaktadır. Kullanılacak ürüne en uygun olan kumaşın seçilmesiyle, ihtiyaca cevap verilmektedir. Truva Etiket’te ihtiyacınıza uygun tekstil etiketleri bulabilirsiniz. Tüm Türkiye’ye tekstil etiket satışı gerçekleştiren firmamız İstanbul’da yer almaktadır. Tekstil etiket firması arıyorsanız, sitemizde bulunan iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

Tekstil etiketlerinde; beden bilgileri, marka bilgileri, kumaş türü, yıkama özellikleri ve kullanma talimatları gibi bilgilere yer verilir. Bazı etiketler ürün üzerine dikilirken bazıları ip, kurdele ya da plastik sicimle tutturulabilir.

Yıkama Talimatı(Akmaz) | Barkod Sticker | Silikon Etiket
Sivas Tekstil Etiket Firması

Sivas Tekstil Etiket Fiyatları

Tekstil etiket fiyatları;  kullanılacak malzeme, baskı malzemesi, boyut ve miktar gibi etkenler göz önüne alınarak belirlenir. Standart bir fiyattan bahsetmek zordur. Her siparişte değişiklik gösterebilir. Bu nedenle ayrıntılı bilgi ve siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Arayın