Akmaz Etiket Nedir?

Japon Akmaz tekstil sektöründe yıkama talimatı olarak hazırlanan etiket çeşididir. Kullanım amacından dolayı aynı zamanda yıkama talimatı etiketi olarak da bilinmektedir. Kağıt bazlı bir etiket çeşidi olan Japon Akmaz etiketin, hafif yıkama, ağır yıkama ve renk almaz gibi seçenekleri bulunmaktadır.

Japon Akmaz etikete, resin ribbona benzer özel bir ribonile baskı alınmaktadır.

Yıkama talimatı etiketi, akmaz ve naylon tafta olarak da isimlendirilen Japon Akmaz, arzu edilen her ebatta ve her kalitede üretilmektedir. Yapışkanlı ve yapışkansız türleri de bulunmaktadır.

Yıkama Talimatı(Akmaz) | Barkod Sticker | Silikon Etiket

Akmaz Çeşitleri

JAPON AKMAZ (Ağır yıkama ) Çift taraflı polyester bazlıdır. Kimyasal yıkamalarda akma yapmaz. 90 derece ve üstü yıkamalar içindir. D110a ile baskı alınır. Çift taraflı baskı alınabilir.

JAPON AKMAZ (HAFİF YIKAMA) Çift taraflı polyester bazlıdır. 30 dereceye kadar olan yıkamalar için idealdir. D110a ile baskı alınır. Çift taraflı baskı alınabilir.

JAPON AKMAZ (ORTA DERECE YIKAMA ) Çift taraflı polyester bazlıdır. 60 dereceye kadar olan yıkamalar için idealdir. D110a ile baskı alınır. Çift taraflı baskı alınabilir.

RENK AKMAZ Çift taraflı polyester bazlıdır. Taş ve enzim yıkamalarda akma yapmaz. Kumaşın yüzeyi her zaman beyaz kalır. D110a ile baskı alınır. Çift taraflı baskı alınabilir

BEYAZ SATEN Tek taraflı polyester bazlıdır. Tek taraflı baskıya uygundur. D110a ile baskı alınır. 60 dereceye kadar olan yıkamalar için idealdir.