Barkod Sticker

Sticker ingilizce kökenli bir kelimedir. Türkçe karşılı etiket anlamına gelmektedir. Etiket etiketçi firma tarafından üretilen ve son tüketici için hazırlanan üründür. Etiket, etiketçi tarafında rulo etiket sistemi ile üretilmektedir. Bunun amacı barkod etiket makinalarında kullanılmasını sağlamaktır. Tabaka olarak sticker yani etiket üretimi yapılırsa barkod etiket makinasında kullanılamaz.

Yıkama Talimatı(Akmaz) | Barkod Sticker | Silikon Etiket

Barkod Sticker Çeşitleri

Sticker, etiket sayesinde barkod etiket yazıcı sayesinde ister 1 ister 1000 adet sticker yani etiket baskısı alabilirsiniz. sticker yani etiket çeşitlerini barkod etiket yazıcı makinasında kullanmak için rulo etiket sistemi olması şarttır. Ayrıca sticker etiket çeşitlerinin rulo etiket olması etiketleri ürüne yapıştırırkende kolaylık sağlar. Böylece rulo etiket sayesinde zamandan da tasarruf etmiş olursunuz. Zaman ve iş gücü kolaylığını sadece rulo etiket sistemi sağlar. Sticker ve etiket arasında bir çok çeşide ayrılmaktadır. Sticker, etiket seçimini tüketici kendi ürününe uygun olan etiket çeşidini seçmesi gerekir. Hangi etiket hangi ürüne uygun olmasını etiketçi firma ile birlikte karar verebilirler. Etiketçi firma ürününüz için en uygun sticker yani etiket çeşidini karar vermeniz için sizi bilgilendirecektir.

Etiket çeşitleri kısaca;

Kuşe etiket, termal etiket eco termal etiket, ekonomik termal etiket, semi termal etiket, lamine termal etiket, dipfriz termal etiket, vellum etiket, çift katlı etiket, floresan etiket, fastyre etiket, silver mat etiket, opak etiket, opak pp etiket, mat etiket, mat pp etiket, demirbaş etiketi, kuyumcu etiket, yırtılmayan etiket, suya dayanıklı etiket, kargo etiketi, ürün etiketi, bavul etiketi, lojistik etiketi, koli etiketi gibi kısımlara ve adlar ile isimlendirilir. Bu tarz sticker ve etiket çeşitleri,

Barkod etiketi, barkod etiket, barkod yazıcı etiketi, etiket yazıcı etiketi, etiket yazıcı kağıdı, rulo etiket, ürün etiketi, boş etiket, baskısız etiket, baskılı etiket, terazi etiketi, etiketçi firma, etiket üretimi, etiket üretici firma, etiket üretici firmalar gibi adlar ile adlandırılır.